Продовжується набір на заочну форму навчання, ОКР молодшого спеціаліста та бакалавра на спеціальність "Фармація", за скороченим терміном навчання.

Конференції, круглі столи

20.04.2018р. проведено ХІХ наукову студентську конференцію.

Робота конференції проходила в чотирьох секціях:

- секція «Фармація» - 13 доповідей;
- секція «Медичні дисципліни» – 13 доповідей;,
- секція «Соціогуманітарні дисципліни» - 13 доповідей.
- секція «Стоматологія» - 9 доповідей;

В підготовці та проведенні конференції взяли участь 65 студентів та 55 наукових керівники базового відділення, філій ТзОВ Медичний коледж «Монада» і ТзОВ Медичне училище «Медик».

Заслухано - 49 доповідей, в т. ч.:

- Базове відділення – 25 доповідей (51%);
- Первомайська філія – 6 доповідей (10%);
- Луцька філія – 5 доповіді (8%);
- Чернівецька філія – 4 доповіді (8%);
- ТзОВ Медичне училище «Медик» - 4 доповіді (8%);
- Дрогобицька філія – 2 доповіді (4%);
- Хустська філія – 2 доповіді (4%);
- Ужгородська філія– 1 доповідь (2%).

Всі студентські роботи мають актуальну тематику, націлені на поглиблення професійної підготовки. Частина робіт представлена реферативними дослідженнями, багато робіт містять експериментальні дослідження, що підвищує наукову цінність таких робіт.
В основному студенти добре володіють матеріалом, впевнено відповідають на поставлені запитання, презентації виконаних робіт зроблені на сучасному рівні.

Результати:

Секція «Стоматологія»:

І місце – Тема: «До уваги батьків!: Гігієнічний догляд за порожниною рота у дітей». Доповідач: Лещак Наталія (І СТ-3). Науковий керівник: Моспан В.В. (Базове відділення).
ІІ місце – Тема: «Біокераміка в стоматології». Доповідач:Гавінська Анастасія (І СТ-3). Науковий керівник:Янушевич І.Б. (Базове відділення). ІІІ місце – Тема: «Дослідження властивостей акрилових пластмас, як одного з основних матеріалів при використанні їх в ортопедичній стоматології». Доповідач:Голубець Олександра (І ЗТ-2). Науковий керівник:Мавріна О.Є. (Первомайська філія).

Журі відмітило роботи інших студентів:

-Андрієвського Дмитра, Меріди Андрія– І ЗТ-2 (Луцька філія); наукові керівники:Кондрацька Н.С., Серьогінов О.П.;
- Палко Вікторії, Захарченко Даниїла - І СТ-3 (Базове відділення). Наукові керівники:Тиха Х.О., Борис О.І.

Секція «Соціогуманітарних дисциплін»:

І місце – Тема: «Секрети народних умільців Хустщини».
Доповідач: Зовдун Т., Могіш К. (О ФМ-1). Науковий керівник:Пилип М.А. (Хустська філія).
ІІ місце - Тема: «Діяльність правоохоронних органів в України». Доповідач: Пелех Марічка (І ЛС-1А). Науковий керівник: Байда Б.Ф. (Базове відділення). ІІІ місце – Тема: «Історія української вишиванки».
Доповідач: Цимбалюк Дар’я (І ЗТ-1). Науковий керівник: Романова В.Л.(Первомайська філія).

Журі відмітило грамотою роботу студентки:

- Хорт Юлії – О ФМ-1А (Базове відділення);
Науковий керівник:Монцібович Л.С..

Секція «Фармація»:

І місце – Тема: «Блакитно-небезпечні очі петрових батогів». Доповідач: Козицька Діана, Ляпіна Катерина (І ФМ- 2). Наукові керівники:Комарчук В. Г., Марчук А.М. (Первомайська філія).
ІІ місце – Тема: «Синтез похідних 3 – ацетилкумарину та прогнозування їх біологічної активності на основі віртуального скринінгу». Доповідач: Грибовський Дмитро (О ФМ-3). Науковий керівник:Скрипська О.В. (Чернівецька філія).
ІІІ місце – Тема: «Вплив цитрату германію на імунофізіологічну активність живого організму».
Доповідач: Шульган Марія – Валентина (І МС-2).
Науковий керівник:Неділько О.Т. (Медичне училище «Медик»).

Журі відмітило грамотою роботу студентки:

- Можар - Мухи Ренати –(І ФМ-2) (Базове відділення);
Науковий керівник:Шкадова А.І.

Секція «Медичних дисциплін»:

І місце – Тема:«Визначення впливу групи крові на формування основних життєвих звичок». Доповідач: Поп Євгенія (І ФМ-1). Науковий керівник:Акімкіна С.А. (Луцька філія).
ІІ місце – Тема: «Епідемія гепатиту С в Україні».
Доповідач: Лука Вікторія (І ЛС-2). Науковий керівник:Задорожна І.В.(Базове відділення).
ІІІ місце – Тема: «Якісні продукти харчування сьогодні-це активне довголіття завжди».Доповідач: Серьогінов Олександр (О СТ-1). Наукові керівники: Свіжак В.М., Бонюк І . Луцька філія).

Журі відмітило грамотою роботи інших студентів:

- Шпаковська Аліна, Грес Ольга –О ФМ-1 (Луцька філія);
Наукові керівники:Свіжак В.М., Подоляк І.В.

Особливої уваги заслуговують роботи:

- Слінько Владислав -І МС – 1 (Медичне училище «Медик»);
Науковий керівник:Коренькова І.В.
-Дуда Ольга, Самсонова Валентина, Пелех Марічка - І ЛС - 1 (Базове відділення);
Науковий керівник:Хінальська Т.Н.;
-Мукач Вікторія, Дрейчан Інна –І ЛС-2 (Луцька філія);
Науковий керівник: Бондар С.Ю.
Оголошено подяку всім студентам та науковим керівникам ХІХ наукової студентської конференції. За підготовку, організацію та проведення ХІХ наукової студентської конференції оголошено подяку керівнику студентського наукового товариства, к. мед. н., доц. - Байдалці І. Д.










По будь яким питанням Ви можете зв'язатись з нами.

Зв'язатись з нами